Loading...

O Firmie


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą od 2006 roku. Nasz personel posiada wieloletni staż w branży środków do utrzymania czystości. Sprzedając nasze produkty kierujemy się przede wszystkim jakością produktu, dopiero potem ceną. Dlatego z dumą reprezentujemy naszą markę AD Grupa oraz firmę Lucart której jesteśmy bezpośrednim importerem. Nasza firma nastawiona jest na rynek klientów hurtowych jak i detalicznych. Chcielibyśmy jednak najpierw przybliżyć wam w skrócie zakres naszych produktów.


AD Grupa - seria linii produktów stworzonych poprzez współpracę naszej firmy z wieloma polskimi producentami. Poprzez selekcję następującą podczas zakupu i sprzedaży produktów wybraliśmy tych producentów, którzy zwrócili swoją uwagę poprzez dobrą jakość i cenę. Wybierając produkty z naszej linii wspierasz dodatkowo rozwój polskich producentów na tle środków do utrzymania czystości. Dodatkowo często mamy możliwość wyprodukowania produktu pod specjalne zamówienie, liczy się to jednak z zamówieniami paletowymi. W skład produktów pod nasza marką wchodzą:

- papiery higieniczne -w naszej ofercie znajdziecie między innymi takie produkty jak ręczniki w roli, ręczniki ZZ, papiery w małej rolce oraz papiery Jumbo, Czyściwa oraz podkłady medyczne

- chemiczne środki do utrzymania czystości - posiadamy specjalistyczne środki które bez problemów możemy dostosować do dowolnego rodzaju powierzchni. W skład naszej oferty wchodzą preparaty do mycia powierzchni laminowanych, kamienia, szyb i luster, powłoki zabezpieczające oraz prania wstępnego i ekstrakcyjnego materiałów tekstylnych.

- sprzęt ręczny - znajdziecie tu produkty do wszelkiego rodzaju zastosowań. Nasze produkty rozpoczynają się na ścierkach z mikrofazy, a kończą na wózkach serwisowych wykorzystywanych na dużych obiektach. 

- worki na śmieci HD i LD.

Lucart- Jeden z liderów na europejskim rynku w produkcji i dystrybucji papierów higienicznych. Dzięki ciągłej inwestycji w rozwój produkcji możemy poszczycić się ciągłością w jakości dostaw oraz wprowadzaniu nowych, innowacyjnych produktów. Największą zaletą produktów Lucart jest dbałość o ekologię. Dlatego wprowadzono nową gamę produktów, dzieląc je na 4 główne linie.

- Econatural - które zostały stworzone z opakowań Tetrapak. Podczas tworzenia produktów Econatural nie zostaje ścięte ani jedno drzewo. Dzięki opracowanej technologii opakowanie kartonowe zostaje przetworzone na pulpę, a następnie rozdzielone na celulozę oraz plastik i metal bez używania obróbki chemicznej aby ograniczyć  substancje szkodliwe dla środowiska.  W ten sposób nadajemy kartonom Tetra Pak nowe życie.

- Eco - Produkty Eco zostały stworzone w 100% z przetworzonych włókien. Są to produkty stworzone z szacunku do natury i bezpieczeństwa środowiska. Wszystkie artykuły Eco są oznaczone znakiem Ecolabel, który  jest oficjalnym europejskim wyróżnieniem, przyznawanym wyrobom o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko. Wyroby z oznakowaniem EU Ecolabel, od surowców do produkcji , pakowania , dystrybucji i sprzedaży, są oceniane przez niezależnych ekspertów w celu zapewnienia, że spełniają kryteria, które zmniejszają wpływ na środowisko. Stosowana jest metodologia oceny cyklu życia wyrobu.

- Strong - Produkty wyznaczające najwyższą jakość, stworzone dla profesjonalistów. Główna cecha tej linii to minimalne pylenie, małe zużycie oraz duża chłonność. Dlatego właśnie seria strong przede wszystkim sprawdza się w zakładach produkcyjnych, dużych punktach gastronomicznych, lakierniach i wielu innych miejscach.  Produkty z serii Strong zostały stworzone w 100% z włókien celulozowych, w zgodzie z kryteriami ochrony środowiska wyznaczonymi przez certyfikat PEFC, który gwarantuje przyjazne ekologicznie zarządzanie w wycince drzew z których pochodzi celuloza do produkcji produktów.

- Produkty serii Airtech są linią ekskluzywną, przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. Seria Airtech została dermatologicznie przetestowana i została dopuszczona do kontaktu z żywnością. Dzięki wtłaczaniu powietrza do wody, oraz zastosowaniu specjalnego trójwymiarowego splotu podczas procesu produkcji otrzymaliśmy materiał z czystej celulozy o niespotykanej dotychczas absorpcji wody oraz wytrzymałości, nawet w momencie gdy produkt jest mokry. 


Maszyny do utrzymania czystości firmy IPC. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Polskiego stworzone zostały maszyny które nie obciążają w znacznym stopniu kieszeni kupca, jednocześnie prześcigając w jakości maszyny w podobnej półce cenowej innych producentów. W skład oferty maszyn czyszczących wchodzą:

- odkurzacze do pracy na sucho

- odkurzacze do pracy sucho-mokro

- odkurzacze piorące

- dmuchawy

- szorowarki

- wytwornice piany

- automaty szorująco-zbierające kablowe oraz bateryjne