PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

BRANŻA PRZEMYSŁOWA

Obiekty przemysłowe charakteryzują się dużym natężeniem ruchu ludzi i maszyn, dlatego szybko dochodzi do zanieczyszczenia powierzchni znajdujących się na terenie budynku. W zależności od rodzaju przemysłu obiekty wymagają specjalnych rozwiązań, które podzieliliśmy na sektory. Magazyny spożywcze wymagają chemii która nie będzie miała wpływu na znajdującą się w środku żywność, natomiast magazyny oparte na produkcji oraz warsztaty samochodowe potrzebują preparatów zasadowych które rozpuszczą tłuste zabrudzenia.

Równie ważnym elementem utrzymania czystości są odpowiednie mopy, stelaże, maszyny sprzątające oraz opracowanie systemu sprzątania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną poniżej, zachęcamy także do odwiedzenia naszego bloga dotyczącego technik sprzątania, oraz do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG PRZEMYSŁOWYCH

Wybraliśmy produkty z linii profesjonalnej które są przeznaczone do codziennego mycia i gruntownego czyszczenia użytkowanych powierzchni zarówno przy użyciu mopa, jak i profesjonalnych maszyn czyszczących. Żaden z przedstawionych preparatów nie posiada odczynu kwaśnego, ze względu na specyfikację obiektów. W przypadku czystych powierzchni polecamy neutralny środek AD 708 – Uniwersalny płyn do podłóg Cherry o zapachu wiśni i pomarańczy.

POWIERZCHNIE PONADPODŁOGOWE

Sprzątanie powierzchni magazynowych i przemysłowych wiąże się z okresowym czyszczeniem regałów oraz lad przygotowanych do pakowania towaru. Ze względu na to przygotowaliśmy ofertę bezpiecznych dla ludzi i powierzchni środków czystości które szybko i skutecznie usuną zabrudzenia.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

W trakcie codziennego utrzymania obiektu magazynowego i produkcyjnego należy zadbać o odpowiedni dobór sprzętu ręcznego. W przypadku odkurzania podłóg polecamy korzystanie z zestawów typu DUST wraz z wkładami akrylowymi które skutecznie usuną kurz. Mycie maszynowe jest szybkie i skuteczne, ale w przypadku miejsc trudno dostępnych zalecamy skorzystanie z mopa dwu wiaderkowego który posiada koszyczek z możliwością postawienia butelek chemii, ścierek, itp.

MASZYNY MYJĄCE

ZMYWARKI PODŁOGOWE

Duże powierzchnie wymagają szybkich i skutecznych rozwiązań, dlatego w przypadku produkcji i magazynów zalecamy korzystanie z profesjonalnych maszyn czyszczących. Nasza oferta zawiera zarówno sprzedaż, jak i najem i serwis maszyn.