PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

SPRZĄTANIE FITNESS KLUBÓW

Kluby fitness oraz siłownie są szczególnie narażone na rozwój wirusów, grzybów oraz bakterii, dlatego jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie utrzymania czystości. Sprzęt znajdujący się na salach fitness musi być myty hipoalergiczną chemią przynajmniej raz dziennie, a także dezynfekowany po każdym użyciu.

Utrzymanie czystości w klubach fitness to nie tylko odpowiednio dobrana chemia, równie ważnym elementem są odpowiednio dobrane ręczniki i czyściwa do dezynfekcji sprzętu, a także wyposażenie toalet.

PAPIERY HIGIENICZNE

RĘCZNIKI I CZYŚCIWA

Siłownie i sale fitness często oferują do dezynfekcji stanowiska ręczniki oraz czyściwa papierowe. Jest to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo użytkowania sprzętu oraz zwiększa komfort z korzystania wśród użytkowników. W naszej ofercie znajdziecie także promocje na podajniki od 1zł netto.

PAPIERY TOALETOWE

Papiery tak samo jak ręczniki posiadają różne rodzaje dozowania – mała rolka, „jumbo”, centralne dozowanie itp. które są wykonane z celulozy lub makulatury. Ze względu na charakter obiektu najchętniej wybieraną formą są rolki Jumbo o średnicy nie przekraczającej 19cm. W naszej ofercie znajdziecie także promocje na dozowniki od 1zł netto.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Wybraliśmy produkty przeznaczone do najbardziej popularnych podłóg w siłowniach i klubach fitness. AD 707 jest rozwiązaniem dedykowanym dla paneli oraz parkietów które wymagają dodatkowej ochrony w formie powłoki woskowej. AD 708 oraz AD 723 są uniwersalnymi preparatami do mycia podłóg które szybko wysychają, natomiast AD 921 jest hipoalergicznym produktem przeznaczonym do mycia codziennego oraz doczyszczania powierzchni.

DEZYNFEKCJA RĄK ORAZ POWIERZCHNI

Skuteczna dezynfekcja jest kluczem do poprawnego funkcjonowania obiektów sportowych, dlatego warto wybrać te, które będą korzystne cenowo oraz wygodne w użytkowaniu. Przedstawiamy trzy najbardziej popularne preparaty dedykowane do branży fitness.

POWIERZCHNIE PONADPODŁOGOWE

Szyby i lustra są jednymi z największych powierzchni do mycia zaraz do podłodze, dlatego warto skorzystać ze skutecznych preparatów nie pozostawiających smug. Wyposażenie siłowni takie jak ławki, maszyny do ćwiczeń itp. powinny być myte środkami hipoalergicznymi, które nie zawierają alkoholu.

TOALETY

Wybierane przez klientów preparaty do łazienki powinny być szczególnie przemyślane ze względu na możliwe szkody które można wyrządzić. Preparat AD 101 jest najbezpieczniejszym produktem który służy do codziennego mycia armatury łazienkowej, baterii chromowanych oraz przeszkleń, podczas gdy AD 112 i AD 914 są używane do czyszczenia trudniejszych zabrudzeń. Mydło AD 501 jest optymalnym rozwiązaniem łączącym ekonomiczną cenę z optymalną jakością.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy. Zabrudzenia z magnezji polecamy usuwać przy pomocy środka o kwaśnym pH wraz ze ścierką z mikrofazy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Opieka nad obiektami typu fitness to także odpowiedni dobór maszyn. W przypadku małych obiektów wystarczy odkurzacz do zbierania suchych zanieczyszczeń, natomiast w obiektach o dużej powierzchni do czyszczenia polecamy szorowarki oraz automaty szorująco-zbierające.