PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

RESTAURACJE

Czystość jest wizytówką miejsca. Bardziej zachęca klienta czysty lokal, odkurzone stoliki, podłoga, na której nie ma klejących plam, naczynia i sztućce bez zacieków. Resztki jedzenia pod stolikami, niedomyte talerze sprawiają wrażenie niezadbanego miejsca. Trzeba zadbać nie tylko miejsca widoczne dla klientów, ale także o zaplecze. Nieskazitelny lokal wygląda również bardziej prestiżowo.

Utrzymanie czystości w restauracjach odgrywa bardzo ważną rolę. Elegancki wystrój może zostać łatwo zniszczony przez brudną zastawę, poplamioną podłogę, niedoprane obrusy. Aby lokal wyglądał schludnie, należy zadbać o każdy aspekt.

PAPIERY HIGIENICZNE

CZYŚCIWA, RĘCZNIKI I PAPIERY TOALETOWE

Czyściwo przemysłowe Lucart Skutech 2.1000 jest produktem wykonanym z wysokiej jakości włókien makulatury. Produkt szczególnie polecany w branży gastronomicznej ze względu na niebieski kolor. Tak zabarwiony wyróżnia się w przypadku przedostania się do przyrządzanych potraw.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Produkty przedstawione obok są rozwiązaniem dzięki któremu umyjesz cały lokal. Jest to podstawowa oferta obejmująca środki do mycia podłóg, toalet oraz szyb i luster.

DEZYNFEKCJA I MYCIE RĄK

Szyby i lustra są jednymi z największych powierzchni do mycia zaraz do podłodze, dlatego warto skorzystać ze skutecznych preparatów nie pozostawiających smug. Przygotowywanie posiłków powinno odbywać się w czystej przestrzeni. Pracownicy zobowiązani są do zachowania higieny w czasie pracy.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Opieka nad lokalami gastronomicznymi to także odpowiedni dobór maszyn. W przypadku małych obiektów wystarczy odkurzacz do zbierania suchych zanieczyszczeń, natomiast w obiektach o dużej powierzchni do czyszczenia polecamy szorowarki oraz automaty szorująco-zbierające.