PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

HOTELE

Klienci korzystający z hoteli mają różne oczekiwania zależnie od ceny. Mogą oczekiwać dodatkowych atrakcji w miejscu noclegu, większego rozmiaru pokoju, wysokiej jakości obsługi. Jednakże jest jeden wspólny aspekt – w każdym przypadku klient przede wszystkim oczekuje czystości w miejscu, gdzie będzie przebywał, spał. Nawet oznaczony na 5 gwiazdek nie zaspokoi wymogów gości, jeśli pokoje będą brudne.

Obsługa hotelowa powinna zadbać o czystość podłogi, mebli, świeżą pościel. Łazienki powinny być oczyszczone ze wszelkich zabrudzeń po poprzednich odwiedzających i gotowa na przyjęcie nowych gości.

PAPIERY HIGIENICZNE

CZYŚCIWA, RĘCZNIKI I PAPIERY TOALETOWE

Papier toaletowy Econatural L-One Mini 180 jest innowacyjnym ekologicznym produktem wykonanym z włókien celulozy znajdujących się w kartonach po napojach. Jego wyjątkowy kolor wyróżnia się na tle pozostałych produktów i będzie komponować się z różnie wyglądającymi pomieszczeniami. Posiada 180 metrów długości, dzięki czemu zminimalizujesz stracony czas na wymianę kolejnej rolki.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Produkty przedstawione obok są rozwiązaniem, dzięki któremu wyczyścisz każde z hotelowych pomieszczeń. Jest to podstawowa oferta obejmująca środki do mycia podłóg, toalet oraz szyb i luster.

DEZYNFEKCJA I MYCIE RĄK

Szyby i lustra są jednymi z największych powierzchni do mycia zaraz do podłodze, dlatego warto skorzystać ze skutecznych preparatów nie pozostawiających smug. Pokoje gościnne powinny być dokładnie wysprzątane po każdej wizycie. Armaturę łazienkową należy odkazić z wszelkich drobnoustrojów.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy. Aby mieć wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką, przyda się również wózek serwisowy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

W utrzymaniu czystości obiektów noclegowych mogą pomóc dobrze dobrane maszyny. W dużych holach i salach polecamy automaty szorująco-zbierające. W pokojach przydatne będą odkurzacze, również takie z funkcją prania.