REKLAMACJE PRODUKTÓW

W przypadku zakupu uszkodzonego lub niezgodnego z opisem produktu prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres mailowy [email protected]. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać nazwę zgłaszanego produktu oraz rodzaj i numer dokumentu zakupu. Czas na zgłoszenie zaistniałej wady jest zależny od daty ważności produktu lub warunków gwarancyjnych producenta.

W przypadku uznania reklamacji klientowi firma ADS Professional Sp. z o.o. może zaproponować wymianę, naprawę lub zwrot całości lub części wartości zakupionego produktu.

Reklamacji nie podlegają produkty, które zostały dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, a także produkty posiadające datę ważności nie podlegają reklamacji od momentu przekroczenia daty użyteczności opisanej na etykiecie.

GWARANCJE I SERWIS PRODUKTÓW

Większość towarów dostępnych w naszej ofercie posiada gwarancję producenta, która jest realizowana przez punkty serwisowe.

W przypadku zgłoszeń gwarancyjnych firma ADS Professional Sp. z o.o. jest stroną pośredniczącą pomiędzy producentem, a kupującym. Termin rozpatrywania wniosku gwarancyjnego opisany jest w karcie gwarancyjnej lub na stronie producenta produktu.

JAK DOKONAĆ ZWROTU ORAZ REKLAMACJI

  1. Wyślij zgłoszenie zawierające podstawowe informacje (rodzaj i numer dokumentu sprzedaży, rodzaj zgłaszanej usterki lub powód zwrotu towaru) na adres e-mail [email protected].
  2. Dobrze zabezpiecz produkt który ma zostać zwrócony a następnie umieść go w paczce. Naklej na kartonie odpowiednio wygenerowaną etykietę którą prześlemy drogą mailową.
  3. Oczekuj na decyzję dotyczącą zwróconego lub zareklamowanego produktu.

WAŻNE INFORMACJE

Produkt który odsyłasz musi być kompletny – w oryginalny opakowaniu wraz z całą zawartością.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem

Zgodnie z polskim prawem możliwość zwrotu w terminie 14 dni dotyczy konsumentów i klientów indywidualnych. W przypadku zakupu produktów na użytek firmowy nie ma możliwość korzystania ze zwrotu 14 dniowego.