ROBIMY TO CO KOCHAMY

DZIAŁY HANDLOWE

Każdy z naszych przedstawicieli handlowych został dobrany na podstawie specyficznych cech, jednak to co ich łączy to wspólna pasja do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji handlowych i profesjonalnej obsługi klienta.
Poza ogromną bazą wiedzy o sprzedawanych produktach nasi przedstawiciele handlowi chętnie podzielą się doświadczeniem, a także wykonają testy profesjonalnych środków chemicznych, a także obniżą miesięczne koszty utrzymania Twojej działalności.
W celu ułatwienia komunikacji na konkretnych terenach każdy z przedstawicieli jest indywidualnie dobierany do rejonu na którym pracuje (kolor na mapie odpowiada tłu na którym znajduje się ikona przedstawiciela).

DYREKTOR HANDLOWY

SPRZEDAŻ HURTOWA

Jesteś zainteresowany paletowym zakupem towarów w atrakcyjnych cenach? A może poszukujesz dystrybutora który zaopatrzy Twoją firmę kompleksowo na terenie całej polski? Jeżeli tak, z chęcią stworzymy dla Ciebie indywidualną wycenę, a dzięki naszemu doświadczeniu Twoje zamówienia szybko dotrą na miejsce. Oferujemy także atrakcyjne rozwiązania dla sieci dystrybucyjnej. Zapraszamy do kontaktu.

Rejon Łódzki

''Nie ma żadnego sekretu na sukces. Jest on wynikiem przygotowania, ciężkiej pracy i wyciągania lekcji z porażek.''