NOWE MOŻLIWOŚCI

WYNAJEM MASZYN

Branża profesjonalnego utrzymania czystości staje się coraz bardziej popularna, a świadomość i wymagania klientów zlecających usługi firmom sprzątającym są coraz większe. Właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiła się możliwość wynajmu maszyn czyszczących. Dzięki temu zwiększysz zakres swoich usług, a także poprawisz ich jakość.

Nasza wypożyczalnia oferuje najem krótko i długoterminowy, możesz więc wynająć maszynę zarówno na 1 dzień, jak i na 12 miesięcy. Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 35 różnych modeli maszyn czyszczących takich jak: szorowarki, szorowarki oscylacyjne, zmywarki podłogowe kablowe, bateryjne oraz siodłowe a także odkurzacze do pracy sucho-mokro oraz piorące.

Chcemy abyście byli w pełni zadowoleni z naszej oferty, dlatego z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny do wykonania usługi. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego poradnika w którym postaramy się rzetelnie odpowiedzieć na najbardziej podstawowe pytania dotyczące wyboru maszyny.

WYNAJEM MASZYN

MASZYNY KABLOWE

Maszyny kablowe są idealnym rozwiązaniem dla obiektów o małej powierzchni oraz niskim natężeniu ruchu.
Ich główną zaletą jest nielimitowany czas pracy bez potrzeby ładowania.

WYNAJEM MASZYN

MASZYNY BATERYJNE

Nasza oferta obejmuje maszyny bateryjne napędzane szczotką, oraz wyposażone w dodatkowy napęd ułatwiający pracę. Szczególnie polecane w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

WYNAJEM MASZYN

MASZYNY SAMOJEZDNE

Specjalistyczne maszyny dedykowane do mycia i doczyszczania dużych powierzchni takich jak hale magazynowe, garaże oraz ciągi komunikacyjne w galeriach handlowych.

WYNAJEM MASZYN

SZOROWARKI I POLERKI

Jednotarczowe urządzenia przeznaczone do gruntownego doczyszczania i polimeryzacji podłóg. W celu utrzymania odpowiedniej jakości usługi zaleca się prace wraz z odkurzaczem pracującym w trybie sucho-mokro.

WYNAJEM MASZYN

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

Nasza oferta obejmuje także odkurzacze do pracy w trybie sucho-mokro, a także odkurzacze piorące które są chętnie wykorzystywane zarówno przez klientów biznesowych, jak i osoby prywatne.