Historia

2021

Nowy oddział

Nowe rozwiązania sprzedaży, rosnący asortyment i potrzeba powiększenia obecności na ogólnopolskim rynku dystrybutorów higieny przyczyniły się do otwarcia drugiego punktu sprzedażowego. Oddział w Łodzi znajduje się na ulicy Bystrzyckiej 24.

2019

Nowe usługi

Rosnąca sprzedaż profesjonalnych maszyn czyszczących skłoniła nas do wprowadzenia nowych usług: serwisu i wynajmu maszyn czyszczących. Od tego momentu w naszej firmie można serwisować maszyny czołowych producentów, a także wypożyczać automaty czyszczące okresowo i długoterminowo.

 

Maszyny sprzątające do wynajęcia

2018

Profesjonalne maszyny czyszczące

Dzięki zaangażowaniu ze strony IPC oraz ADS Professional wprowadziliśmy do sprzedaży wysokiej jakości maszyny czyszczące, odkurzacze oraz myjki ciśnieniowe.

 

Dystrybucja IPC

Rozbudowa firmy

Naszym klientom udostępniliśmy przestrzeń wystawową w której można zobaczyć oferowane przez nas produkty. Dodatkowo utworzyliśmy salę konferencyjną na której odbywają się spotkania oraz szkolenia z wykorzystaniem dostępnych produktów.

Wnętrze biura ADS

Rozwinięcie współpracy

Dzięki długoletniej współpracy  zostaliśmy pierwszym oficjalnym partnerem firmy Lucart Professional.

Logo firmy Lucart Professional

2014

Własna marka

Utworzyliśmy własną linię produktów chemicznych przeznaczonych do codziennego i gruntownego mycia i doczyszczania powierzchni.

Produkty marki AD Grupa

Rozpoczęcie dystrybucji maszyn

Ekologiczne produkty marki Lucart, skuteczna chemia oraz możliwość dystrybucji maszyn czyszczących znacząco zwiększyły możliwości Naszej firmy, dzięki czemu rozbudowaliśmy magazyny o kolejne 150m2.

Magazyn firmy ADS

2013

Rozpoczęcie dystrybucji maszyn

Firma ADS Professional została oficjalnym dystrybutorem marki Viper na terenie polski. Jednocześnie w tym okresie czasu zminimalizowaliśmy zakup asortymentu przez pośredników dzięki czemu nasze oferty stały się jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo.

Logo firmy Viper

2012

Wdrażanie ekologicznych rozwiązań

W roku 2012 pierwszy raz odbył się import włoskich wyrobów higienicznych producenta Lucart. Podczas wyboru producenta czyściw, ręczników oraz papierów toaletowych kierowaliśmy się długofalową współpracą oraz wspólną ideą wprowadzenia na rynek produktów proekologicznych takich jak wyroby z materiału Fiberpack.

 

Logo firmy Lucart Professional

2010

Znajomość marki

Zwiększone zaufanie i zadowolenie klientów wobec naszej firmy sprawiło, że nasza firma stała się bardziej rozpoznawalna. Zwiększenie sprzedaży przekonało nas do zwiększenia stoków magazynowych oraz powiększenia naszych magazynów. Dzisiaj wiemy że był to dobry ruch w kierunku dalszego rozwoju naszej firmy.

2009

Rozwój asortymentu

W 2009 nasza firma skupiła się na firmach sprzątających które obsługiwały biura. Dzięki temu zaistniała potrzeba rozwinięcia naszego asortymentu w nowe produkty – artykuły higieniczne. Oparliśmy swoją strategię na dystrybucji wyrobów polskiego pochodzenia, minimalizując sprzedaż zagranicznych producentów.

Papiery higieniczne

2008

Założenie działalności

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność skupiając się na mniejszych firmach oraz instytucjach państwowych. Naszą główną misją była sprzedaż profesjonalnych artykułów do utrzymania czystości które łączą ze sobą atrakcyjną cenę i wysoką jakość.

Pierwsze logo firmy ADS Professional