Baza wiedzy, Poradniki

Seria dozowników Identity

Identity grafika v2

SERIA DOZOWNIKÓW IDENTITY

"Dozowniki z serii Identity odpowiedzą na potrzebę schludnego wyglądu w pomieszczeniach sanitarnych, ale nie tylko takich"

Wyposażając miejsce dostępne dla odwiedzających, pragniemy stworzyć jak najpiękniejszą przestrzeń. Dbamy o dobór materiałów kolorów, dekoracji. Niestety często zapominamy o szczegółach, które mogą sprawić, że wszystkie starania pójdą na marne. Takim szczegółem mogą być przykładowo dozowniki w łazience.

Dozowniki z serii Identity dzięki swojemu prostemu wyglądowi, dopasują się do każdego pomieszczenia. Jednocześnie elegancja zawarta w motywie linii i przezroczystości sprawia o wiele lepszy efekt wizualny za stosunkowo niską cenę. Dzięki szerokiej ofercie produktów, można wyposażyć całą przestrzeń w jednolite dozowniki, co dodatkowo poprawi jego atrakcyjność. Wszystkie podajniki dostępne są w kolorze czarnym i biały, co jeszcze bardziej pozwala na dopasowanie do wystroju. Część przezroczysta pozwala kontrolować zużycie produktu w dozowniku, dzięki czemu doskonale widać, kiedy należy dołożyć papieru lub mydła.

Seria Identity została oznaczona certyfikatem HACCP – stosowana może być przy produkcji m. in. żywności, produkty te są szczelne, a wkłady do nich sterylne. Dozowniki wyposażone są w system zamykania na kluczyk. W niektórych zamek można zmienić na przycisk, który usprawnia uzupełnienie podajnika, dzięki czemu oszczędzamy czas. Pozwala to również nie martwić się o zgubienia kluczyka.

Szeroki wybór asortymentu pozwala dobrać produkty, które najbardziej nam odpowiadają. Dozowniki autocut pozwalają na zmniejszenie zużycia papieru nawet o 45%. Dzięki temu jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty z tym związane. Podajnik samodzielnie odcina wstęgę papieru na konkrety wymiar listka. W ofercie Lucart znajdziemy produkty idealnie dopasowane do konkretnych dozowników. Połączenie takich produktów pozwana na zwiększenie oszczędności. Podajniki autocut wyposażone są w system FAST REFILL – połączenie dźwigni push bar oraz elastycznych rączek. System ten pozwala na przyśpieszenie uzupełniania. Sama dźwignia zapewnia ochronę przeciwbakteryjną za sprawą jonów srebra. Ułatwia ona również wyjęcie listka, kiedy papier został zerwany w środku dozownika, i jego złapanie lub zerwanie ręką jest niemożliwe. Do dozowników autocut stosuje się produkty bez perforacji. Dostępne są podajniki do papieru toaletowego oraz ręczników papierowych w roli.

W ofercie znajdziemy również bardziej tradycyjne produkty. Dozownik Jumbo jest idealny do kabin toaletowych. Sprawdzi się w miejscach użytku publicznego o dużym natężeniu ruchu. Jest kompatybilny z pełnym asortymentem papierów Mini Jumbo. W podajniku tym sprawdzą się papiery zarówno z perforacją, jak i bez niej. Stosować możemy do niego rolki większe niż standardowe, spotykane w marketach na pułkach, dzięki czemu zmniejszamy częstotliwość uzupełniania wkładu. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne i wydajne.

Jeśli w firmie stosuję się ręczniki papierowe typu “Z”, “V”, “C”, “M”, również znajdziemy odpowiedni produkt z serii Identity. Dozownik pomieści nawet 3,5 opakowania składanych ręczników. Połączony z ręcznikami firmy Lucart pozwala zaoszczędzić zużycie i produkcję odpadów. Cała seria składanych ręczników będzie idealnie pasować  do tego podajnika.

Dozowniki ręczników w roli oraz ręczników ZZ sprawdzą się również w kuchniach lokali gastronomicznych, halach przemysłowych i produkcyjnych oraz gabinetach lekarskich.

W serii Identity znajdziemy również dozowniki mydła w płynie oraz pianie. Oprócz łazienek, mogą przydać się również w gabinetach lekarskich i kuchniach restauracyjnych. Dostępne są wkłady, które idealnie współgrają z tym produktem. Mydło w pianie pozwala na aż do 2000 użyć. Mydło w płynie to nawet 4000 doz. Podajniki wydają 0,4 ml płynnego produktu. Dozowanie odbywa się przez przyciśnięcie dłonią lub łokciem. Dedykowane wkłady są przetestowane dermatologicznie.

Aby dopełnić efekt wizualny oraz ujednolicić wyposażenie pomieszczenia, możemy zaopatrzyć się również w kosz na śmieci InvisiBin. Wyglądem dopasuje się do całej serii dozowników Identity. Motyw linii oraz warianty kolorystyczne idealnie odnajdą się w przestrzeni zaopatrzonej w takie podajniki. Jest to stosunkowo jeden z najtańszych pojemników, który może stać na podłodze, ale jednocześnie możliwe jest również jego zawieszenie na ścianie.

Dozowniki z serii Identity odpowiedzą na potrzebę schludnego wyglądu w pomieszczeniach sanitarnych, ale nie tylko takich. Dobór ujednoliconego wyposażenia pozwala podnieść walory estetyczne. Wygląd dozowników sprawia, iż pomieszczenie wygląda elegancko. Dzięki takim produktom goście lokalu odwiedzając łazienkę, będą zachwyceni wystrojem. W gabinetach lekarskich idealnie dopasują się do pomieszczenia. W kuchniach lokali gastronomicznych, halach przemysłowych i produkcyjnych pozwolą na oszczędność i łatwość użycia.

Dodaj komentarz