PAKIET DOZOWNIK + WKŁAD

Dobór odpowiedniego dozownika odgrywa dziś ważną rolę. Powinien on być nie tylko funkcjonalny, ale również pasować do wystroju otoczenia. Wygląd dozownika ma ogromne znaczenie. Od jego koloru oraz modelu może zależeć odbiór całego pomieszczenia, w którym zostanie on zamontowany.

Wkłady do dozowników powinny być również dobierane odpowiednio. Rolka papieru toaletowego czy składany ręcznik muszą posiadać odpowiednie wymiary by podajnik wraz z zawartością działał prawidłowo. Kupując pakiet dozownika z dopasowanymi wkładami, podajnik otrzymasz w promocyjnej cenie – 1 zł netto.

DOZOWNIKI IDENTITY

DOZOWNIK RĘCZNIKA AUTOCUT

Dozownik Identity Autocut Towel wyposażony jest w dźwignię, która odcina listek o wyznaczonym wymiarze. Zwiększa to poczucie higieny, ponieważ łapiąc za nowy listek mamy pewność, iż nikt wcześniej go nie dotykał, dzięki zamontowanemu systemowi. Funkcje dozownika pozwalają również na oszczędność przy użyciu dobrej jakości ręcznika. Podajnik przeznaczony do rolek bez perforacji.

Pakiet zawiera dozownik i 2 opakowania wybranego ręcznika.

DOZOWNIK PAPIERU TOALETOWEGO AUTOCUT

Dozownik Identity Autocut Toilet jest dobrym wyborem w przestrzeniach publicznych, w których widoczne jest duże zużycie papieru. Wbudowany mechanizm odcina listek o konkretnym wymiarze, co niweluje ryzyko pobrania zbyt dużej ilości papieru. Praca gilotyny gwarantuje poczucie higieny, ponieważ każdy użytkownik dotyka tylko wyciągany przez siebie listek. Podajnik przeznaczony do rolek bez perforacji.

Pakiet zawiera dozownik i 2 opakowania wybranego papieru.

DOZOWNIK RĘCZNIKA SKŁADANEGO

Dozownik Identity ZZ dedykowany do ręczników składanych typu “Z”, “V”, “C” oraz “M”. Idealnie sprawdzi się w przestrzeniach o średnim natężeniu ruchu. Wkład o dobrej jakości oraz odpowiednich wymiarach pozwala zmniejszyć koszta związane z zakupem papieru.

Pakiet zawiera dozownik i 3 opakowania wybranego ręcznika.

DOZOWNIK PAPIERU TOALETOWEGO JUMBO

Dozownik Identity Jumbo jest najpopularniejszym wyborem w przestrzeniach o średnim i dużym natężeniu. Odpowiednio dobrana rolka pozwala na zmniejszenie częstotliwości wymiany wkładu. Szeroki wybór produktów pozwala na dobranie odpowiedniego papieru.

Pakiet zawiera dozownik i 3 opakowania wybranego papieru.

DOZOWNIK MYDŁA

Dozowniki mydła w płynie i w pianie pozwalają dopełnić wystrój pomieszczenia. Podajniki z linii Identity dzięki szerokiej ofercie pozwalają dobrać te, które odpowiadają potrzebom, zaś ujednolicony wygląd sprawia, że pomieszczenie wygląda czysto i elegancko. Wkład należy dobrać zgodnie z przeznaczeniem dozownika.

Pakiet zawiera dozownik i 6 wkładów z mydłem.

ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Odświeżacze powietrza są miłym urozmaiceniem w powietrzu. W pomieszczeniu rozprowadzają przyjemną woń i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Odświeżacz również można umieścić w dozowniku, aby nie wyróżniał się i pasował do otoczenia.

Pakiet zawiera dozownik i 12 wkładów.

DOZOWNIKI L-ONE

DOZOWNIK Z CENTRALNYM DOZOWANIEM

Centralne dozowanie jest alternatywną formą podawania ręcznika papierowego. Sposób ten ułatwia urwanie pojedynczego listka przy użyciu jednej ręki. Dozowniki posiadające taką funkcję dedykowane są do branży gastronomicznej.

Pakiet Mini zawiera dozownik L-One Mini oraz 1 lub 2 opakowania, zależnie od wybranego ręcznika wybranego ręcznika.
Pakiet Maxi zawiera dozownik L-One Maxi i 2 opakowania wybranego ręcznika.

DOZOWNIK SERWETEK

Dozowniki do serwetek są idealnym rozwiązaniem w przestrzeni biurowej. Poprzez minimalistyczny wygląd dopasuje się do gabinetu, biurka bądź blatu w recepcji. Podajnik wydaje pojedyncze listki, dostosowane do niego wymiarem. Na dozowniku istnieje możliwość umieszczenia informacji dla klientów.

Pakiet zawiera wybrany dozownik i 1 opakowanie wybranego ręcznika.

DOZOWNIKI ECONATURAL

DOZOWNIK RĘCZNIKA SKŁADANEGO

Dozowniki z serii EcoNatural są wykonane w pełni z surowców wtórnych, pozyskiwanych z kartonów po napojach. Podajnik ręcznika składanego dostosowany jest do wydawania pojedynczych listków o określonych wymiarach. Posiada infografikę dotyczącą jego wytworzenia.

Pakiet zawiera dozownik i 3 opakowania wybranego ręcznika.

DOZOWNIK PAPIERU TOALETOWEGO JUMBO

Dozownik typu jumbo jest najpopularniejszym wyborem w publicznych toaletach. Wybierając podajnik z serii EcoNatural możesz wesprzeć środowisko, ze względu na produkowanie tego dozownika z surowców wtórnych. W połączeniu z odpowiednim papierem toaletowym możliwe jest uzyskanie połączenia ekologicznego i ekonomicznego.

Pakiet zawiera dozownik i 3 opakowania wybranego papieru.

DOZOWNIK MYDŁA

Dozownik mydła stanowi dopełnienie wyposażenia w łazience. Podaje on określoną ilość mydła, co pozwala na ekonomiczne zużycie. Dozownik idealnie sprawdzi się również w przypadku dozowania płynu dezynfekującego. Minimalistyczny wygląd dopasuje się do każdego wnętrza.

Pakiet zawiera dozownik i 4 kanistry płynu do dezynfekcji.