PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

SPRZĄTANIE BIURA

Sprzątanie obiektów biurowych wiąże się z utrzymaniem wysokich standardów wykonywanych usług, dlatego należy wybrać sprawdzone i skuteczne produkty. Powierzchnie biurowe charakteryzują się dużą różnorodnością powierzchni, mamy tutaj zarówno przeszklenia, biurka podłogi twarde, dywany oraz toalety a w każdym z pomieszczeń mogą występować różne rodzaje wykorzystanych materiałów.

Poza sprzątaniem równie ważnym elementem jest odpowiednie wyposażenie pomieszczeń w ręczniki, papiery toaletowe oraz worki na śmieci. Poniżej zamieszczamy listę dobranych przez nas produktów, zapraszamy także do sprawdzenia naszego bloga, w którym postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

PAPIERY HIGIENICZNE

RĘCZNIKI PAPIEROWE

Sprzątając biura jedną z ważniejszych decyzji jest wybór odpowiednich ręczników i papierów higienicznych. Ze względu na mnogość rozwiązań na rynku (ręczniki składane, centralne dozowanie, odcinane listki) wybraliśmy produkty dostępne w różnych klasach jakości obiektu. W naszej ofercie znajdziecie także promocje na podajniki od 1zł netto.

PAPIERY TOALETOWE

Papiery tak samo jak ręczniki posiadają różne rodzaje dozowania – mała rolka, “jumbo”, centralne dozowanie itp. które są wykonane z celulozy lub makulatury. Ze względu na charakter obiektu najchętniej wybieraną formą są rolki Jumbo o średnicy nie przekraczającej 19cm. W naszej ofercie znajdziecie także promocje na dozowniki od 1zł netto.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Mycie podłóg na obiektach biurowych powinno kojarzyć się zarówno z porządkiem, jak i zapachem świeżości. Nasza oferta zawiera produkty które charakteryzują się szybkim odparowywaniem oraz przyjemnym zapachem który zostaje na długo po umyciu powierzchni oraz nie jest zbyt intensywny dla osoby pracującej w biurze.

POWIERZCHNIE PONADPODŁOGOWE

W przypadku obiektów biurowych mamy styczność z dużą ilością mebli laminowanych, przeszkleń itp. dlatego wybraliśmy produkty zarówno gotowe do użycia które posiadają spryskiwacz, jak i koncentraty które mogą zostać przygotowane w dodatkowo zakupionych butelkach.

TOALETY

Wybierane przez klientów preparaty do łazienki powinny być szczególnie przemyślane ze względu na możliwe szkody które można wyrządzić. Preparat AD 101 jest najbezpieczniejszym produktem który służy do codziennego mycia armatury łazienkowej, baterii chromowanych oraz przeszkleń, podczas gdy AD 112 i AD 914 są używane do czyszczenia trudniejszych zabrudzeń. Mydło AD 501 jest optymalnym rozwiązaniem łączącym ekonomiczną cenę z optymalną jakością.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Obiekty biurowe wymagają specjalistycznych rozwiązań które pozwolą utrzymać wysoki poziom czystości. Jednym z nich jest wykorzystanie stelaży typu Speedy z mopami z mikrofazy które idealnie sprawdzą się na podłogach marmurowych, gresowych oraz pcv. W przypadku dużych powierzchni polecamy wózek dwuwiaderkowy który dodatkowo posiada koszyczek na którym można umieścić chemię oraz ścierki z mikrofazy.

MASZYNY MYJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Myjąc podłogi twarde które często występują w ciągach komunikacyjnych oraz recepcjach budynku polecamy korzystanie z małych automatów czyszczących, natomiast w przypadku wykładzin podłogowych najlepszym rozwiązaniem będzie odkurzacz do zbierania suchych zabrudzeń oraz okresowe korzystanie z odkurzacza piorącego GP 1/27 EXT.