PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

PLACÓWKI MEDYCZNE

Pacjenci oraz osoby ich odwiedzające zwracają szczególną uwagę na czystość. Jest to jeden z wyznaczników informujący o standardzie obiektu. Poza ogólną czystością ważnym elementem jest dezynfekcja sprzętu od którego zależy ludzkie zdrowie, dlatego warto myśleć o skutecznym i wydajnym preparacie przeznaczonym do zlikwidowania wirusów, grzybów oraz bakterii.

Placówki medyczne powinny charakteryzować się sterylnością i czystością ze względu na ludzkie zdrowie. Dobór odpowiednich preparatów i akcesoriów do sprzątania pomoże utrzymać odpowiedni porządek.

PAPIERY HIGIENICZNE

CZYŚCIWA, RĘCZNIKI I PAPIERY TOALETOWE

Podkład medyczny jest nasączony balsamem bakterio-statycznym, który zapobiega wzrostowi i namnażaniu bakterii. Produkt przebadany dermatologicznie. Podkład spełnia wymagania certyfikatu PEFC. Jest to idealne rozwiązanie do salonów SPA, gabinetów lekarskich i gabinetów zabiegowych.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Produkty przedstawione obok są rozwiązaniem dzięki któremu zadbasz o czystość pomieszczeń medycznych. Jest to podstawowa oferta obejmująca środki do mycia podłóg, toalet oraz szyb i luster.

DEZYNFEKCJA I MYCIE RĄK

Sterylność to podstawa w placówkach medycznych. W takich miejscach jest wiele źródeł rozwoju różnych patogenów. Należy zadbać o odkażanie przestrzeni oraz sprzętu medycznego. Potrzebne do tego będą odpowiednie preparaty.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Opieka nad placówkami medycznymi to także odpowiedni dobór maszyn. W przypadku małych obiektów wystarczy odkurzacz do zbierania suchych zanieczyszczeń, natomiast w obiektach o dużej powierzchni do czyszczenia polecamy szorowarki oraz automaty szorująco-zbierające.