PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

SZKOŁY

Szkoły charakteryzują się dużym natężeniem ruchu. Utrzymanie czystości w takich miejscach jest wyzwaniem. Nieczystości przynoszone z zewnątrz, ślady butów, resztki jedzenia i napojów to tylko nieliczne przykłady. Szkolne łazienki powinny być zawsze wyposażone w papier toaletowy oraz ręczniki papierowe, aby uczniowie mogli utrzymać higienę osobistą. Blaty w salach bywają porysowane. Potrzebne więc są różne preparaty oraz akcesoria, które poradzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami.

Ze względu na zróżnicowane zanieczyszczenia, wymagające różnych detergentów i akcesoriów, w szkołach sprawdzą się wózki serwisowe. Pozwalają one na łatwiejsze transportowanie wszystkich rzeczy, które dobrze mieć pod ręką.

PAPIERY HIGIENICZNE

CZYŚCIWA, RĘCZNIKI I PAPIERY TOALETOWE

Papier toaletowy typu Jumbo wykonany z miękkiej, dwuwarstwowej celulozy koloru białego. Długość rolki 100 metrów zapewnia rzadkie wymiany rolki, a 185 milimetrów średnicy ułatwia montaż rolki w większości dozowników dedykowanych do rolek typu ”Jumbo”.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Produkty przedstawione obok są rozwiązaniem dzięki któremu można wyczyścić różne rodzaje powierzchni. Jest to podstawowa oferta obejmująca środki do mycia podłóg, toalet oraz szyb i luster.

DEZYNFEKCJA I MYCIE RĄK

Szyby i lustra są jednymi z największych powierzchni do mycia zaraz do podłodze, dlatego warto skorzystać ze skutecznych preparatów nie pozostawiających smug. Ze względu na spore natężenie ruchu, łazienki powinny być dokładnie dezynfekowane.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy. Wygodnym rozwiązaniem będą również wózki serwisowe, pozwalające w prosty sposób przetransportować wszystkie potrzebne rzeczy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Opieka nad obiektami typu fitness to także odpowiedni dobór maszyn. W przypadku małych obiektów wystarczy odkurzacz do zbierania suchych zanieczyszczeń, natomiast w obiektach o dużej powierzchni do czyszczenia polecamy szorowarki oraz automaty szorująco-zbierające.