PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

SALONY FRYZJERSKIE I BEUTY

Klienci odwiedzający salony fryzjerskie oraz beauty zwracają szczególną uwagę na czystość, jest to jeden z wyznaczników informujący o standardzie obiektu. Poza ogólną czystością ważnym elementem jest dezynfekcja sprzętu od którego zależy ludzkie zdrowie, dlatego warto myśleć o skutecznym i wydajnym preparacie przeznaczonym do zlikwidowania wirusów, grzybów oraz bakterii.

Na podstawie konsultacji z naszymi klientami którzy od lat zajmują się swoją specjalizacją postanowiliśmy zawęzić ofertę do najbardziej podstawowych produktów.

PAPIERY HIGIENICZNE

CZYŚCIWA, RĘCZNIKI I PAPIERY TOALETOWE

Czyściwo Airtech Select 370 jest idealnym rozwiązaniem podczas zbierania nadmiaru wody, w tym osuszania włosów bez ryzyka pozostawienia drobinek czyściwa. Równie ważnym elementem są ręczniki oraz czyściwa dzięki którym z łatwością usuniesz lakiery do paznokci w zakładach kosmetycznych.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PODŁÓG

Produkty przedstawione obok są rozwiązaniem dzięki któremu umyjesz cały salon. Jest to podstawowa oferta obejmująca środki do mycia podłóg, toalet oraz szyb i luster.

DEZYNFEKCJA I MYCIE RĄK

Szyby i lustra są jednymi z największych powierzchni do mycia zaraz do podłodze, dlatego warto skorzystać ze skutecznych preparatów nie pozostawiających smug. Sprzęt fryzjerski i kosmetyczny ma styczność z kolejnymi klientami salonu. Warto więc zadbać o jego czystość i sterylność, by ograniczyć do minimum możliwość rozwoju wszelkich bakterii i drobnoustrojów.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Skuteczne i efektywne sprzątanie zależy od odpowiedniego wyboru akcesoriów, dlatego podczas codziennego zamiatania polecamy zestaw DUST, natomiast w przypadku mycia zalecamy stelaż SPEEDY wraz z wózkiem dwu wiaderkowym oraz nakładką z mikrofazy. Zabrudzenia z magnezji polecamy usuwać przy pomocy środka o kwaśnym pH wraz ze ścierką z mikrofazy.

MASZYNY SPRZĄTAJĄCE

ODKURZACZE I ZMYWARKI PODŁOGOWE

Opieka nad salonami fryzjerskimi i beauty to także odpowiedni dobór maszyn. W przypadku małych obiektów wystarczy odkurzacz do zbierania suchych zanieczyszczeń, natomiast w obiektach o dużej powierzchni do czyszczenia polecamy szorowarki oraz automaty szorująco-zbierające.