PRODUKTY DO SPRZĄTANIA

SPRZĄTANIE OSIEDLI

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych osiedli mieszkaniowych które wyróżniają się rodzajem materiałów z których wykonane są podłogi, ściany, a także windy. Równie istotnym elementem na który mieszkańcy osiedla zwracają uwagę są garaże które często trzeba doczyszczać bardziej agresywną chemią w celu usunięcia plam olejowych oraz śladów po gumach.

W zależności od wielkości budynku poza chemią warto zwrócić uwagę na maszyny i akcesoria do mycia podłóg oraz przeszkleń. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz pieniądze, ale także czas potrzebny na doprowadzenie budynku do perfekcyjnego stanu. W przypadku okresowego czyszczenia magazynów zakup maszyn może okazać się zbędny, dlatego polecamy sprawdzić naszą ofertę najmu.

CHEMIA PROFESJONALNA

MYCIE KLATEK SCHODOWYCH

Mycie klatek schodowych musi spełnić wiele wymagań w zależności od stopnia zabrudzenia, rodzaju podłoża, a nawet pory roku. W przypadku nagromadzenia codziennych zabrudzeń proponujemy AD 921, natomiast w przypadku doczyszczania w sezonie zimowym z nalotów solnych idealnie sprawdzi się AD 106. Do codziennego mycia polecamy pozostałe produkty które poza szybkim czasem schnięcia i skutecznym usuwaniem zabrudzeń posiadają przyjemny i długo utrzymujący się zapach.

MYCIE I DOCZYSZCZANIE PARKINGÓW I GARAŻY

Mycie codzienne i okresowe garaży wymaga skutecznej chemii która poradzi sobie z plamami oleju, śladami po oponach oraz pozostałymi osadami trudnymi do usunięcia. W naszej ofercie znajdziecie preparaty oparte na odczynie zasadowym, które rozwiążą problem zabrudzonej powierzchni. Myjąc parkingi i garaże zalecamy korzystać z maszyn takich jak zmywarki podłogowe i szorowarka.

MYCIE WIND, SZYB I ŚCIAN Z LAMINATU

Budownictwo stale rozwija się na osiedlach mieszkaniowych, wyznaczając nowe standardy w materiałach wykorzystywanych do wykończenia wnętrz klatek schodowych. Wyższe standardy zwiększają także oczekiwania czystości, a także skuteczniejszej chemii która poradzi sobie z codziennymi zabrudzeniami. W tym dziale znajdziesz produkty do czyszczenia wind, ścian z tworzyw sztucznych oraz kamienia, a także mycia szyb.

SPRZĘT RĘCZNY

MYCIE I ODKURZANIE PODŁÓG

Sprzątając klatki schodowe potrzebujesz skutecznego sprzętu który ułatwi i skróci czas pracy. W przypadku codziennego zamiatania powierzchni najlepszym rozwiązaniem są stelaże typu Dust które wraz z wkładami akrylowymi skutecznie pozbędą się zabrudzeń. Podczas mycia klatek schodowych zalecamy korzystanie z wózka dwu wiaderkowego oraz stelaża Speedy z nakładką z mikrofazy lub bawełny.

MYCIE I ODKURZANIE POWIERZCHNI

Główną cechą osiedli mieszkaniowych są powierzchnie podłogowe, nie należy jednak zapominać o przeszkleniach, windach oraz parapetach. Podczas codziennego sprzątania niezbędnym wyposażeniem są ścierki z mikrofazy, które skutecznie usuwają zabrudzenia oraz pochłaniają nadmiar wody. Mycie okien przyspieszy zestaw zbieraka oraz zmywaka do okien, natomiast z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami poradzisz sobie przy pomocy skrobaka kieszeniowego.

MASZYNY MYJĄCE

ZMYWARKI PODŁOGOWE

Osiedla wielkopowierzchniowe które posiadają garaż wymagają okresowego użycia profesjonalnych maszyn sprzątających. Nasza oferta obejmuje sprzedaż oraz wynajem maszyn dedykowanych dla małych, średnich oraz dużych obiektów.