[rev_slider slidertitle=”Best seller rtl” alias=”best-seller-rtl”]
infografika chemia okragle

Chemia

infografika papiery okragle

Higiena

infografika dozwniki okragle

Dozowniki

infografika sprzet reczny okragly

Sprzęt ręczny

infografika maszyna okragle

Maszyny

infografika chemia okragle

Wynajem

infografika serwis ikona

Serwis

infografika promocje

Chemia

PRZEGLĄDAJ PRODUKTY SWOJEJ SPECJALIZACJI

Dobierz produkty polegając na naszym doświadczeniu. Wybraliśmy najczęściej wybierany asortyment z wyspecjalizowanych branż.

ADS PROFESSIONAL

POZNAJ KORZYŚCI KATEGORII BRANŻOWYCH

W trosce o wygodę naszych klientów podzieliliśmy asortyment na branże. W każdej branży możecie znaleźć listę produktów najczęściej kupowanych i polecanych przez nas i naszych klientów. Dzięki temu zaoszczędzicie czas na szukanie odpowiedniego produktu.

1. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Tworząc kategorie branżowe wybraliśmy towary w oparciu na wiedzy naszych klientów. Staraliśmy się zawrzeć główne produkty potrzebne do odpowiedniego utrzymania obiektów.

3. NOWOŚCI NA BIEŻĄCO

Baza produktów jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu masz dostęp do najnowszych technologii w utrzymaniu czystości, a Twoja firma wyróżnia się na tle konkurencji.

2. EKONOMICZNE ROZWIĄZANIA

W trakcie przygotowania listy produktów przejrzeliśmy szereg produktów zawartych w naszym asortymencie w celu stworzenia optymalnych ofert które będą atrakcyjne cenowo i jakościowo.

4. DOSTĘP DO EKOLOGICZNYCH PRODUKTÓW

Priorytetem naszej firmy jest podnoszenie świadomości wśród klientów w temacie ekologicznych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz produkty wytwarzane z przetworzonych materiałów.

ADS PROFESSIONAL POLECA

Najczęściej kupowane produkty

Najchętniej wybierany asortyment wśród naszych klientów

Sprawdzony dystrybutor

ZAMIENIAMY POMYSŁY W RZECZYWISTOŚĆ

Nasza firma zajmuje się dystrybucją asortymentu do utrzymania czystości od 2008 roku. Od początku naszą niezmienną od lat ideą jest elastyczny rozwój sprzedaży połączony z profesjonalnym wsparciem technicznym dostępnym dla klientów którzy mają realny wpływ na kierunek rozwoju naszej firmy. Dzięki Wam wspólnie dążymy do lepszej organizacji zamówień, zapewnienia szerokiej gamy asortymentu i usług związanych z rozwojem branży czystości. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazujemy zarówno personelowi jak i klientom, dzięki czemu wspólnie rozwijamy swoje umiejętności w utrzymaniu najlepszej jakości utrzymania czystości poprzez szkolenia z zakresu doboru chemii, technik sprzątania oraz doborze odpowiedniego asortymentu.

Wyróżniamy się szybką realizacją zamówień na terenie polski dzięki rozwiniętemu systemowi dostaw własnym transportem oraz współpracą z liczną grupą przewoźników kurierskich. Nasz dział magazynu i transportu doręcza standardowe produkty do 48 godzin, a dział zamówień w możliwie krótkim czasie odpowie na pytania dotyczące dostępności poszczególnych towarów.

W 2020 roku wprowadziliśmy do asortymentu usługi serwisowe maszyn sprzątających, a także możliwość najmu i sprzedaży maszyn używanych.

Dzięki rosnącej ilości zadowolonych klientów widzimy nowe kierunki rozwoju i usług naszej firmy, dlatego chcielibyśmy podziękować nowym i obecnym klientom za zaufanie i nowe pomysły, które możemy realizować w niedalekiej przyszłości.

697
AKTYWNYCH KLIENTÓW
14 355
PRZYGOTOWANYCH ZAMÓWIEŃ (2020)
4979
WARIATNÓW TOWARU
45
MASZYN DO WYNAJĘCIA
314
WYNAJMÓW (2020)
87
ZLECEŃ SERWISOWYCH (2020)